اخبار

تاریخ خبر: 1396/05/05
زمان خبر :14: 06
نوع خبر :خبر

b_News 8 دلیل برای اینکه کسب و کار شما نیاز به یک وب سایت حرفه ای دارد!

Sheed Graphic MultiMedia
sheedgraphicLogo

مانند بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک، ممکن است شما هم براین باور باشید که یک وب سایت نمیتواند کمکی به کسب و کارتان بکند و یا اینکه راه اندازی یک وب سایت بودجه ی زیادی می خواهد. یا شاید فکر می کنید از آنجایی که خودتان چندان از کامپیوتر استفاده نمی کنید ، مشتریان شما نیز این کار را انجام نمی دهند. این ها همگی تصوراتی غلط هستند. 8 دلیل که در پایین ذکر شده ، نشان می دهد که چرا شرکت شما نیاز به یک وب سایت حرفه ای دارد، بدون توجه به اندازه کسب و کار شما.

 

1. کسب و کار کوچک شما اعتبار به دست می آورد.

 

امروزه مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر از اینترنت برای جستجوی محصولات یا خدمات مورد نیاز استفاده می کنند. کسب و کار کوچک شما با داشتن یک وب سایت، اعتبار کسب می کند. بدون داشتن وب سایت، مشتریان اصلی شما به سمت رقبایتان که در همان زمینه کار می کنند اما وب سایت دارند می روند. اگر شما در حال حاضر یک وب سایت دارید، اما آن را خودتان به طور غیرحرفه ای ساخته اید، با طراحی مجدد و حرفه ای تر آن ، کسب و کار شما با یک تصویر حرفه ای تر ارائه خواهد شد که بیشتر الهام بخش وتاثیرگذار است. برای کسب و کارهای مبتنی بر خانه، از آنجایی که شما برای ارائه محصولات یا خدمات خود، یک فروشگاه ندارید این کار به خصوص مفید تر است .

 

2. داشتن وب سایت از هدر رفتن پولتان جلوگیری می کند.

 

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک ، احتمالا فکر می کنید که نمی توانید هزینه ی ساخت یک وب سایت حرفه ای را بپردازید. گرچه هزینه طراحی یک وب سایت متفاوت است، اما داشتن یک وب سایت برای یک کسب و کار کوچک به طور کلی هزینه کمتر از 100 دلار در ماه و در برخی موارد به اندازه 20 دلار است که در مقایسه با هزینه یک آگهی روزنامه و... این یک روش بسیار مقرون به صرفه برای تبلیغ کسب و کار شما است.

 

3. وب سایت شما را قادر می سازد که اطلاعات مشتریان خود را به راحتی نگهداری کنید.

 

وب سایت خود را به عنوان بروشور یا کاتالوگ آنلاین در نظر بگیرید. برای به روزرسانی اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خود ، وب سایت راهی بسیار آسان تر و بسیار ساده تر و سریعتر نسبت به نمایش اطلاعات موجود در چاپگر است، و این باعث می شود که مشتریانتان را در مورد ورود محصولات جدید، رویدادهای آینده، تبلیغات ویژه یا هر سرویس جدیدی که شما در حال حاضر پیشنهاد دارید ، به سرعت مطلع شوند . بر خلاف تبلیغات چاپی که به سرعت از بین می روند، وب سایت شما می تواند اطلاعات و اخبار فعلی را فراهم و اطلاع رسانی کند.

 

4. یک وب سایت همیشه در دسترس است.

 

یک وب سایت این امکان را می دهد که حتی زمانی که فروشگاه و یا دفتر شما بسته شده باشد مشتریان می توانند به راحتی و به صورت 24 ساعته به بررسی محصولات و خدمات شما بپردازند و از آنها بهره ببرند. با توجه به شیوه زندگی شلوغ امروز، این یک نقطه فروش عالی است.

 

5. وب سایت شما را قادر می سازد تا بازار وسیعتری را مورد هدف خود قرار دهید.

 

چه شما محصولات ارائه می دهید چه خدمات ، وب سایت محلی برای فروش و کسب وکار شما  فراهم می کند. به عنوان یک خرده فروش، یک وب سایت (تجارت الکترونیک) جای خوبی برای فروش محصولات خود در بازار گسترده است که به کمک آن می توان خدمات را حتی در سطح جهانی ارائه کرد. فکر می کنید که قادر به فروش محصولات یا خدمات خود در اینترنت نیستید؟ فراموش نکنید که امروزه حتی اتومبیل ها و خانه ها نیز به صورت آنلاین قابل فروشند!

 

6. محیطی برای نشان دادن کار شما فراهم می کند.

 

مهم نیست که چه نوع کسب و کاری می کنید، در هر صورت وب سایت یک مکان عالی برای نمایش کار شما است. با استفاده از یک مجموعه ازنمونه کارها یا گالری عکس، و همچنین توضیحات در مورد کار خود، شما می توانید کسب و کار منحصر به فرد خود را نشان دهید.

 

7.  داشتن وب سایت از هدر رفتن زمان جلوگیری می کند.

 

ارائه اطلاعات به مشتریان چه با تلفن، چه به صورت حضوری، در یک بروشور، و یا در ایمیل کاری زمانبر است. با یک فروشگاه آنلاین میتوانید اطلاعات زیادی در مورد محصولات و خدماتتان ارائه دهید. هنگامی که وب سایت شما در حال اجرا است، برای مشتریان شما به طور نامحدود در دسترس است که باعث صرفه جویی در زمان میشود. و از قدیم گفته اند که وقت طلاست!

 

8. وب سایت خدمات به مشتری را بهبود می بخشد.

 

شاید شما محصولاتی مهربان با محیط زیست را به فروش برسانید و مایل به به اشتراک گذاشتن نکات در مورد چگونگی بازیافت آن باشید ، و یا شاید شما یک حسابدار هستید و می خواهید به مشتریان خود توصیه کنید که چگونه روش های حسابداری خود را ساده تر کنید. با قرار دادن یک صفحه پرسش و پاسخ، اضافه کردن مقالات یا آپلود خبرنامه برای پاسخ دادن به تمام سوالات مشتریانتان می توانید آنها را به روز نگه دارید. چه راهی بهتر از این برای ارائه خدمات از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات در وب سایت شما وجود دارد؟

 

منبع : kazdesignworks.ca

ترجمه : سینا سلیمان پور


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط