اخبار

تاریخ خبر: 1396/05/21
زمان خبر :12: 49
نوع خبر :خبر

b_News چگونه یک شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنیم؟

Sheed Graphic MultiMedia
sheedgraphicLogo

ما گاها با این سوال مواجه میشویم که : بهترین شرکت طراحی وب سایت چه شرکت است؟ چه مواردی را باید مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم که شرکتی یا انتخاب یا تیمی را استخدام کنیم تا کارهای طراحی وب سایت ما را انجام دهند؟

مشخص کردن نیاز مندی ها

اول از همه، این وظیفه شماست که نیاز مندی های پروژه تان و نوع وب سایتی که می خواهید را بدانید. آیا وبسایتی برای معرفی شرکت خود میخواهید؟ فروشگاه اینترنتی کالا و خدمات نیاز دارید؟یا صرفا به وبسایت برای تفریح و سرگرمی و کلاس داشتن نگاه میکنید؟
این اولین قدم برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت است

مشخص کردن بودجه

بعد از مشخص کردن نوع وب سایت، قدم بعدی مشخض کردن بودجه است. اگرچه کیفیت، قیمت ندارد اما بالاخره بودجه شما نامحدود نیست. شما لازم نیست که در بازاریابی صرفه جویی کنید زیرا وب سایت آینه فعالیت شما در صحنه جهانی است واگر تصویری ناکافی از شما و شرکت شما را ارائه دهد آنگاه توسعه کسب و کار معنای خود را از دست می دهد.اگر بازدید کننده ای که برای بار اول وب سایت شما را میبیند بتواند ارتباط خوبی از نظر گرافیکی برقرار کند و تصویر خوبی در ذهنش شکل گیرد ، ذهنیت بسایر مثبتی نسبت به کسب و کار شما پیدا خواهد کرد و این خود بخشی از موفقیت است. برعکس این موضوع هم صادق است

نمونه کارهای شرکت طراحی وبسایت به عنوان یه فاکتور کلیدی

شرکت های طراحی وب سایت معتبر حتما بخشی از وب سایت خود را به معرفی نمونه کارهای اخیر خود اتخصاص میدهند. نمونه کارها به وضوح جهت گیری یک شرکت طراحی وب را نشان می دهد . آیا آنها تمرکز خود را به طراحی گذاشته اند ؟ و یا برنامه نویسی های پیچیده برای آنها دارای اولیت است؟
ازین رو با مشاهده کارهای قبلی شرکت و مشتری های موجود میتوانید تصمیم بگیرید که آیا آنها برای نیاز های شما مناسب هستند یا خیر.فرقی هم نمیکند آن شرکت طراحی وب سایت در تهران باشد یا شهر های دیگر

منبع popwebdesign


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط