اخبار

تاریخ خبر: 1396/04/31
زمان خبر :16: 15
نوع خبر :خبر

b_News راهنمای سئو (SEO) برای تازه کارها

Sheed Graphic MultiMedia
sheedgraphicLogo

آیا با سئو (SEO) آشنایی ندارید؟ آیا به اطلاعات بیشتری دراین باره نیاز دارید؟ راهنمای سئو (SEO) برای تازه کارها اطلاعات جامعی که شما برای رسیدن به کیفیتی حرفه ای برای بهینه سازی موتور جستجو یا جستجوگرها یا سئو (SEO) نیاز دارید را فراهم می کند.

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو (SEO) چیست؟

سئو (SEO) یک نظریه بازاریابی است که بر روی دیدگاه رو به رشد در نتایج جستجوی آلی (بدون پرداخت) موتور جستجو متمرکز است.

سئو (SEO) شامل عناصر فنی و خلاق مورد نیاز برای بهبود رتبه بندی، کنترل بازدید و ترافیک و افزایش آگاهی در موتورهای جستجو می باشد.

جنبه های بسیاری برای جستجوگرها وجود دارد، از کلمات موجود در صفحه شما تا سایر سایت هایی که به وب سایت شما پیوند می دهند همگی تاثیرگذارند. گاهی اوقات SEO برای آن است که مطمئن شوید سایت شما به گونه ای طراحی شده است که موتورهای جستجو آن را درک می کنند یا نه.

SEO تنها در مورد ساخت وب سایت هایی آشنا و منطبق با موتور جستجوگر نیست بلکه به این موضوع که چگونه سایتتان را برای مردم بهتر کنید نیز اشاره دارد.

این راهنما برای توصیف تمام زمینه های جستجوگرها سئو (SEO) از جمله پیدا کردن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) که ترافیک وب سایت را افزایش می دهد، برای آشنایی و منطبق شدن سایت با موتورهای جستجو، برای ایجاد لینک ها و بازاریابی ارزش منحصر به فرد سایت شما طراحی شده است. اگر در مورد این موارد دچار سردرگمی شده اید، شما تنها نیستید و ما برای کمک به شما اینجا هستیم.

چرا وب سایت ما به سئو (SEO) نیاز دارد؟

اکثر ترافیک و بازدیدهای وب توسط موتورهای جستجو عمده تجاری، گوگل، بینگ و یاهو هدایت می شود. اگر چه رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک می توانند بازدید و ترافیک برای وب سایت شما ایجاد کنند اما موتورهای جستجو، روش اصلی برای کنترل و هدایت برای اکثر کاربران اینترنت هستند.

این امر برای تمامی سایت ها که حاوی خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری که باشند صادق است.

موتورهای جستجو نقش ویژه و منحصر به فردی در کنترل ترافیک و هدایت مردم به سمتی که شما با سایتتان پیشنهاد می کنید دارند. درواقع موتورهای جستجو جاده هایی هستند که این امر را برای شما و سایتتان ممکن میکند. اگر موتورهای جستجو قادر به پیدا کردن سایت شما نباشند و یا مطالب شما را به پایگاه های داده خود اضافه نمی کنند، فرصت های باور نکردنی برای هدایت ترافیک به سایت خود را از دست می دهید.

واژه های جستجو یا کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند از ارزش فوق العاده ای برخوردار است. تجربه نشان داده  که ترافیک موتور جستجو می تواند نقش به سزایی در موفق (یا شکست) یک سازمان داشته باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و عمومیت را به قدری افزایش دهد که شاید هیچ کانال بازاریابی ای قادر به انجام آن نباشد از همین رو سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی ها  بسیار پربازده تر باشد.

چرا موتورهای جستجو نمیتوانند سایت ما را بدون SEO تشخیص دهند؟

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما در عین حال هنوز هم نیاز به کمک دارند. موتورهای اصلی همیشه تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را بهبود ببخشند تا وب را عمیق تر جستجو کنند و نتایج بهتر را به کاربران نشان دهند.اما با این حال،بازهم محدودیت هایی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان را به شما جلب کند و توجه بیشتری را به خود جلب کند، در عین حال نیزحرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی خود پنهان و یا دفن کند، و بازدید سایت شما به حداقل مقدار ممکن برسد.

علاوه بر در دسترس ساختن محتوا در موتورهای جستجو، سئو (SEO) همچنین می تواند به ارتقاء رتبه بندی ها کمک می کند تا محتوا در جایی قرار گیرند که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. اینترنت به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک فضای رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که سئو (SEO) را انجام می دهند، از مزایای بازدید کنندگان و مشتریان بیشتری بهره مند می شوند.

آیا خودمان می توانیم کار SEO را انجام دهیم؟

دنیای سئو (SEO) پیچیده است، اما اکثر مردم به راحتی می توانند مبانی آن را درک کنند. حتی مقدار کمی از دانش می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. آموزش رایگان SEO به طور گسترده ای در وب در دسترس است، از جمله در راهنماهایی مانند همین مطلب. با خواندن این گونه مطالب و کمی تمرین می توانید در این کار حرفه ای شوید.

اما با توجه به کمبود زمان و درگیری و مشغله ی زیاد ممکن است متوجه شوید که برای این کار نیاز به متخصص برای رسیدگی به امور را دارید. بنگاه هایی که کار SEO را انجام می دهند ممکن است متفاوت باشند ، برخی تمرکز ویژه ای بر روی موضوعی دارند، در حالی که دیگران یک رویکرد گسترده تر و عمومی تر دارند.

شرکت شیدگرافیک با رعایت تمامی موارد ،  طراحی سایت شما را مبتنی بر معیارهای سئو (SEO) انجام می دهد تا سایت شما از بهترین حالت جستجوپذیری و دسترسی برخوردار باشد.

 

منبع : moz.com

ترجمه : سینا سلیمان پور

 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط