اخبار

تاریخ خبر: 1396/04/26
زمان خبر :16: 15
نوع خبر :خبر

b_News ۲۵ درصد از کل وب را وردپرس تشکیل می‌دهد

Sheed Graphic MultiMedia
sheedgraphicLogo

این روزها وب‌سایت‌های بسیاری برای انتشار محتوا از سیستم‌های رایگان مدیریت محتوا (CMS) استفاده می‌کند. به این روش، وب‌سایت‌ها را به راحتی می‌توان به‌روزرسانی کرد. تاکنون شاهد پیدایش و از دور خارج شدن بسیاری از این پلت‌فرم‌ها بوده‌ایم، اما یکی از این سیستم‌ها که جایگاه تثبیت‌شده‌ای دارد، وردپرس است.

به همین دلیل، تعجبی ندارد وقتی که در جدیدترین آمار منتشر شده از W3Techs می‌بینیم که وردپرس ۲۵ درصد از سهم کل وب را به خود اختصاص داده است. براساس گزارش W3Techs، “در ۵۸٫۷ درصد وب‌سایت‌های که از سیستم مدیریت محتوای‌شان اطلاع داریم، از WordPress استفاده می‌شود؛ این یعنی ۲۵ درصد تمام وب‌سایت‌ها.”

این آمار همچنین میزان رشد وردپرس را در طول سال‌ها نشان می‌دهد. در سال ۲۰۱۱ سهم این پلت‌فرم از ۱۳٫۱ درصد به ۱۵٫۸ درصد در سال بعد رسید. از آن به بعد، درصد سهم WordPress از وب سال به سال افزایش پیدا کرده تا این که امسال به ۲۵ درصد رسیده است. دومین CMS محبوب «جوملا» (Joomla) است، اما فاصله‌ی زیادی با وردپرس دارد.

البته در وب‌سایت‌های بسیاری استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای شخصی ترجیح داده می‌شود، زیرا شاید وردپرس نتواند به تمام نیازهای آنها پاسخ دهد.

تیم طراحی شیدگرافیک با ۱۵ سال سابقه در حوزه ی طراحی وب سایت و اپلیکیشن های تحت وب این امکان را دارد که با شخصی سازی تمامی ماژول ها و با ایجاد سرویس اختصاصی به تمامی نیازهای مشتریان خود پاسخ دهد. ما به کاربران خود این امکان را می دهیم که ماژول های ما را سفارش سازی کنند و همچنین انواع ماژول های سفارشی را بسته به نیاز مشتری اجرا خواهیم کرد.

منبع:برگرفته از دیجی کالا


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط