اخبار

تاریخ خبر: 1396/04/24
زمان خبر :15: 51
نوع خبر :خبر

b_News همکاری شرکت شیدگرافیک با نمایشگاه الکامپ

Sheed Graphic MultiMedia
sheedgraphicLogo

 نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود دراین دوره نمایشگاه الکامپ که در فاصله 30 تیر تا 2 مرداد ماه 96 برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

در دوره گذشته این نمایشگاه 424 شرکت داخلی و خارجی و 250 شرکت در قالب استارت آپ در فضایی به مساحت 36500 متر مربع از 18کشور حضور داشتند که در طول برپایی نمایشگاه توانمندیهای خود را ارائه نمودند.

همچنین قابل ذکر است که جهت سهولت و آسانی کار شرکت کنندگان، برنامه ای با همکاری شرکت شیدگرافیک ساخته شده که شرکت کنندگان با کمک این برنامه میتوانند درخواست خود مبنی بر علاقه به حضور در این نمایشگاه را به آسانی به ثبت برسانند.

معرفي برنامه سامانه ثبت نام نمايشگاهي تحت وب

 

سامانه ثبت نام نمايشگاهي شيد يکي از معدود نرم افزار هايي است در امر برگزاري نمايشگاه ها  بصورت تخصصي ايجاد شده. اين سامانه برگزار کنندگان نمايشگاه هاي مختلف را  از سيستم سنتي ، دستي و کاغذي رها کرده و عمليات هاي مختلف در برگزاري نمايشگاه را سهل و آسان مي کند . و مراجعات حضوري شرکت کنندگان به ستاد برگزاري نمايشگاه به ميزان قابل توجهي کاسته مي گردد .
اين سيستم با حذف ۹۵% درصد از مراجعات حضوري جهت عمليات مربوط به برگزاري نمايشگاه  بار فراواني از برگزارکنندگان نمايشگاه کم  مي کند و تمامي عمليات تحت نظارت اين نرم افزار اجرا شده انجام مي شود تمامي عمليات بصورت پارامتريک قابل تنظيم بوده و حتي جهت برگزاري نمايشگاه هاي آينده برگزار کننده مي تواند بدون نياز به مجري نرم افزار نمايشگاه بعدي  را اجرا کند و همزمان به کليه اطلاعات نمايشگاه گذشته نيز دسترسي داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید.  

 

سامانه ثبت نام نمایشگاهی

 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط